Hydraulická ručná brzda NISSAN 350Z / INFINITI G35

 Hydraulická ručná brzda NISSAN 350Z / INFINITI G35

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Hydraulická ručná brzda NISSAN 350Z/INFINITI G35 umožňuje schovať celú inštaláciu pod štandardné prvky stredovej konzoly a rýchlo a ľahko demontovať páku. Nevyžadujú sa žiadne úpravy, ktoré by narušili integritu karosérie alebo súčastí palubnej dosky. Vďaka vlastnej gumovej krytke krytu radiacej páky pridanej do sady nie je nutné sa tohto prvku zbavovať, čo pomôže vyhnúť sa hluku z konzoly. Je možné zvoliť aj základné uchytenie - tak pre vozidlá s ľavostranným riadením (LHD), ako aj pre vozidlá s pravostranným riadením (RHD).

219 € s DPH

181 €

Dostupnosť: 3 dni
Datum dostupnosti: Štvrtok 18.7.2024

Výrobca: CNC71

Možnosť voľby priemeru piestu čerpadla:

0,625 - menšia sila potrebná na aretáciu kolies, väčšia dráha páky, odporúčané pre "malé" strmene Nissan.

0,7 - väčšia sila potrebná na aretáciu kolies, menší zdvih páky, oveľa priamejšie pôsobenie, odporúčané pre "veľké" strmene Brembo a veľké trakčné kolesá.

Všetky prvky sady sú lakované práškovou farbou.

Do sady pridávame:

- Prototyp krytky stredového tunela vyrobený technológiou 3D tlače je vidieť na poslednom obrázku.

- Šablóna pre vyrezanie stredovej konzoly (panel s modulom klimatizácie): zarovnajte šablónu tromi otvormi s gombíkmi na konzole, potom zľahka zatlačte od stredu papiera smerom k medzere a označte stredy otvorov. Navrhovanou metódou je vyvŕtanie dvoch otvorov so stredmi označenými krížikmi na šablóne pomocou vrtáka 22 / stupňovitého vrtáka 22 / dierovky 22 a potom odrezanie zvyšnej časti materiálu pozdĺž čiar schémy spájajúcej otvory.

Značka vozu:: NISSAN
Veľkosť válečku: 0,625 palca, 0,7 palca
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie