Späť

HSD PODVOZKY (tlmiče / športové pružiny) - info

Pridané: 24.11.2019 17:40.24 Počet zobrazení: 3108

24 November 2019

- HSD je značka podvozkov patriaca pod spoločnosť HD System, ktorú môžeme poznať už 25 rokov ako výrobcu OEM podvozkov pre rôzne automobilky. HSD suspension je zameraná na športový zážitok pre amatérskych aj profesionálnych pretekárov vo všetkých odvetviach motoršportu. Podvozky sú vhodné pre závody v DRIFT-e, závody do vrchu, na okruhy, pre rally a ostatní motoršport. Taktiež sú často vyhľadávaným podvozkom pre stance automobily, kvôli ich rozšíreným možnostiam nastavenia výšky a tuhosti.

HSD PODVOZKY (tlmiče / športové pružiny) - info

Naša ponuka podvozkov sa primárne skladá z HSD podvozkov, tlmičov a pružín pre BMW, konkrétne pre vozidlá často využívané na drift - BMW E36 a BMW E46. V prípade záujmu o HSD podvozok na iné vozidlo nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám s nákupom pomôžeme. 

Základné typy podvozkov HSD:

1. DUALTECH – pre nadšeného vodiča

Podvozok HSD DualTech nie je ani náhodou malým bratom série MonoPro a netreba ho v žiadnom prípade podceňovať. Tlmiče a pružiny DualTech sú navrhnuté pre nadšencov s väčším rozpočtom, ktorí hľadajú fantastickú prispôsobiteľnosť a kvalitu podvozku HSD, bez potreby zachádzať do extrémov, ktoré ponúkajú podvozky s označeným MonoPro.

Každý set športového podvozku DualTech sa skladá zo 4 tlmičov typu Twintube s 14-timi možnosťami nastavenia tlmenia, ktoré Vám umožnia zdokonaliť jazdné vlastnosti vášho vozidla. Spojenie dlhšieho zdvihu tlmiča a HSD DualTech systému významné vylepšuje riadenie vozidla v porovnaní so sériovými podvozkami vozidiel. DualTech poskytne výrazne športovejšiu a pohodlnejšiu jazdu na našich cestách.

Sportovní výškově a tuhostně stavitelný podvozek HSD DUALTECH pro BMW E36_01Technológie systému DUALTECH
- 14 stupňové nastavenie tlmenia v presných krokoch
- Twintube = dizajn s dvoma tubami tlmiča
- Nízkotlaková technológia
- Plne syntetická závodná náplň
- Hliníkové horné uloženia a kvalitné ložiská
- Rôzne možnosti tvrdosti pružín
- Široký rozsah nastavenia výšky vozidla, od športového po super nízky výšku.

Typy pružín pre DUALTECH
- Odporúčané pružiny (hodnoty pružín 7kg/8kg) - vyvážená tuhosť pre všetky použitia
- Tvrdšie pružiny (hodnoty pružín 10kg/10kg) – vhodné pre ľahké závodné použitie a stance
- Mäkšie pružiny (hodnoty pružín 6kg/8kg) – nastavenie pre komfortný pôžitok

2. MONOPRO - pre pokročilého jazdca

Vlajková loď spoločnosti HSD zahŕňa v sebe všetky skvelé vlastnosti modelu Dualtech a samozrejme ich ešte vylepšuje, vďaka prepracovanejšej technológií tlmičov monotube a celkovému navýšeniu sily a výkonu tlmičov. Tento športový podvozok je navrhnutý pre rôzne použitie. Je rovnako vhodný na ulicu „street racing". Jeho kvalita bez problémov postačuje náročným užívateľom v profesionálnom motošporte (DRIFT, RALLY, preteky do vrchu, okruhové pretekanie).

HSD Monopro má v sebe ukrytú perfektnú kombináciu športovej dynamiky, kvalitnej jazdy a tlmenia. Každá súprava Monopro sa skladá zo 4 vysokovýkonných tlmičov Monotube s presným 16 stupňovým nastavením tlmenia. Toto široké spektrum nastavenia umožňuje perfektne zosúladiť podvozok pre akýkoľvek typ použitia - pretekanie na okruhu, svižná cesta do práce alebo drift súťaž. V spojení s dizajnom jednovalcového tlmiča s vysokou kapacitou oleja a presným ventilovaním poskytuje HSD Monopro neuveriteľnú kvalitu jazdy. Nadštandardný odvod tepla zaisťuje konzistentný výkon aj pri dlhodobej ostrej jazde.

Sportovní výškově a tuhostně stavitelný podvozek HSD MONOPRO pro BMW E46_01Technológie systému MONOPRO
- 16 stupňové nastavenie tlmenia v presných krokoch
- MONOTUBE = dizajn s jednou tubou tlmiča
- Vysokotlaková technológia plynu
- Plne syntetická závodná náplň
- Hliníkové horné uloženia a kvalitné ložiská
- Rôzne možnosti tvrdosti pružín
- Široký rozsah nastavenia výšky vozidla, od športového po super nízky výšku.

Typy pružín pre MONOPRO
- Odporúčané pružiny (hodnoty pružín 7kg/8kg) - vyvážená tuhosť pre všetky použitia
- Tvrdšie pružiny (hodnoty pružín 10kg/10kg) – vhodné pre závodné použitie (DRIFT, TRACK, RALLY atď.) alebo pre stance vozidlá
- Mäkšie pružiny (hodnoty pružín 6kg/8kg) – nastavenie pre komfortný pôžitok 

3. MONOPRO + „TRUE" zadné tlmiče (tzv. TRUE REAR COILOVERS)

Vlajková loď spoločnosti HSD zahŕňa v sebe všetky skvelé vlastnosti modelu Dualtech a samozrejme ich ešte vylepšuje vďaka prepracovanejšej technológií tlmičov monotube a celkovému navýšeniu sily a výkonu tlmičov. Tento športový podvozok je navrhnutý pre rôzne použitie. Je rovnako vhodný na ulicu „street racing". Jeho kvalita bez problémov postačuje náročným užívateľom v profesionálnom motošporte (DRIFT, RALLY, pretekanie do vrchu, okruhové pretekanie)

Toto prevedenie v sebe ukrýva zadnú pružinu spojenú s tlmičom, tak ako to je na predných tlmičoch. Vynecháva pružinu uloženú na ramene, čo umožňuje lepšie odpruženie. Celkové širšie možnosti nastavenia odpruženia a tlmiacej sily, ktorá pôsobí na pružinu, sú vhodným riešením pre všetky závodné použitia. Toto vylepšenie taktiež umožňuje použiť nastaviteľné rameno pre získanie kvalitnejších jazdných vlastností vozidla. Odporúča sa vystužiť miesto uloženia tlmiča pre jeho navyšený výkon v tomto prevedení – TRUE COILOVERS.

Sportovní výškově a tuhostně stavitelný podvozek HSD MONOPRO pro BMW E36 + zadné TRUE COILOVER_01Technológie systému MONOPRO
- 16 stupňové nastavenie tlmenia v presných krokoch
- MONOTUBE = dizajn s jednou tubou tlmiča
- Vysokotlaková technológia plynu
- Plne syntetická závodná náplň
- Hliníkové horné uloženia a kvalitné ložiská
- Rôzne možnosti tvrdosti pružín
Široký rozsah nastavenia výšky vozidla, od športového po super nízky výšku.

Typy pružín pre MONOPRO TRUE REAR COILOVER
- Odporúčané pružiny (hodnoty pružín 7kg/7kg) - vyvážená tuhosť pre všetky použitia
- Tvrdšie pružiny (hodnoty pružín 10kg/9kg) – vhodné pre závodné použitie (DRIFT, TRACK, RALLY atď) alebo pre stance vozidlá

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie